Zapraszamy na falontech.com

Sprzedajesz narzędzia?
Wypełnij formularz

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepsze warunki współpracy.

Falon-Tech jest hurtownią obsługującą zamówienia
od minimalnej kwoty 10 000 zł brutto.

O nas

Jesteśmy producentem narzędzi ręcznych, budowlanych, ogrodowych oraz warsztatowych. Produkty Falon-Tech używane są zarówno w dużych firmach, jak i zakładach średniej wielkości, a także w gospodarstawch domowych. Chętnie kupują je zarówno profesjonaliści i majsterkowicze, przekonani do ich sprawdzonej jakości oraz pewni efektów, jakie mogą dzięki nim osiągnąć.

Od wielu lat produkujemy narzędzia w tych samych fabrykach, nie zmieniając ich. Dzięki temu możemy utrzymywać niezmiennie wysoką jakość i korzystne ceny naszych produktów.


Marki własne

Nasze marki to: Falon-Tech, Mastiff, Inter-Vis oraz Met-Flex. Każda z marek posiada swoją specyfikę i odrębny zestaw zalet, dzieki którym wyróżnia się na rynku i trafia do odpowiedniego segmentu klientów.

Doświadczenie

Już niemal 30 lat dostarczamy naszym klientom narzędzia, które ułatwiają pracę i pozwalają na osiągnięcie lepszych efektów w krótszym czasie.

Certyfikowana jakość

Przeprowadzamy dokładną kontrolę wszystkich produktów, zanim trafią do sklepów. Wszystkie nasze narzędzia posiadają odpowiednie certyfikaty.

Zaufani dostawcy

Od początku naszej działalności mamy stałych dostawców, dzięki którym możemy zaoferować korzystne ceny i zagwarantować najlepsze parametry produktów.

Katalog produktów

2400


sklepów partnerskich z naszymi narzędziami

1450


narzędzi do Twoich usług

3050


klientów detalicznych używających naszych produktów

Sprzedawaj z Falon-Tech