O nas

Falon-Tech jest producentem narzędzi ręcznych, budowlanych, ogrodowych oraz warsztatowych, wykorzystywanych w dużych przedsiębiorstwach, średnich firmach, a także w gospodarstwach domowych. Od prawie 30 lat dostarczamy naszym klientom najlepszej jakości produkty, które ułatwiają pracę i pozwalają na osiąganie lepszych efektów w krótszym czasie.

Posiadamy marki własne – Falon-Tech, Mastiff, Inter-Vis, Met-Flex oraz Inter-Craft, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Od początku działalności wytwarzamy nasze narzędzia w tych samych fabrykach i korzystamy z usług zaufanych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci idealne wykonanie naszych produktów. Utrzymanie wysokiej jakości narzędzi jest dla nas priorytetem, dlatego dokładnie sprawdzamy i testujemy każdy produkt. Nasze narzędzia mają certyfikaty xxx, dzięki czemu masz pewność, że są dobrym wyborem.

Dopasowując się do potrzeb naszych klientów, stworzyliśmy hurtowy sklep internetowy (link). Wychodząc naprzeciw odbiorcom detalicznym, polecamy zakupy u naszego autoryzowanego przedstawiciela – Weltmeister. Wybierz ten sklep, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb. Natomiast, jeśli wolisz dokładnie obejrzeć produkty przed kupnem, odwiedź nasz showroom w Warszawie.